KATEDRA I KLINIKA POŁOŻNICTWA I PATOLOGII CIĄŻY

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie

ul. Staszica 16, 20-081 Lublin

Telefon/Fax: 81 53 26 612

Logo Kliniki Położnictwa i Patologii Ciąży SPSK nr 1 Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Kierownik Kliniki: Prof. zw. dr hab. n. med. Anna Kwaśniewska

 

Katedra i Klinika Położnictwa i Patologii Ciąży prowadzi zajęcia dla:
-Studentów Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie
-Studentów Oddziału Anglojęzycznego UM w Lublinie

Test przykładowy 2008 (format PDF) Egzamin 2008 – Test (plik PDF)
Test 2009 (z zaznaczonymi odpowiedziami): Egzamin 2009 – Test (plik PDF)

Konsultacje dla studentów

prof. zw. dr hab. n. med. Anna Kwaśniewska
anna.kwasniewska@umlub.pl

Wtorek
10:00 – 11:30

dr hab. n. med. Janusz Jacek Kraczkowski

jacek@umlub.pl

Wtorek

10:00 – 11:30

dr hab. n. med. Anna Semczuk-Sikora
anna.semczuk-sikora@umlub.pl

Środa

8:30 –  10:00

dr hab. n. med. Mariusz Skoczyński
mariusz.skoczynski@umlub.pl

Środa

8:30 – 10:00

dr hab n. med. Arkadiusz Krzyżanowski
arkadiusz.krzyzanowski@umlub.pl

Piątek

7:45 – 9:15

dr n. med. Marcin Robak
marcin.robak@umlub.pl

Czwartek

8:15 – 9:45

dr n. med. Maciej Kwiatek
maciej.kwiatek@umlub.pl

Piątek

8:30 – 10:00

dr n. med. Adrianna Kondracka
adrianna.kondracka@umlub.pl

Wtorek

10:00 – 11:30

dr n. med. Aleksandra Stupak
aleksandra.stupak@umlub.pl

Wtorek

8:15 – 9:45

dr n. med. Tomasz Gęca
tomasz.geca@umlub.pl

Piątek

8:15 – 9:45

dr n. med. Andrzej Miturski
andrzej.miturski@umlub.pl

Poniedziałek

8:30 – 10:00